Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Предыдущая   Следующая ►

Весільні традиції: медом і мечемЧи можна давні ритуали поєднати із сучасним весіллям? Wedding company Andreas&Moskin доводить: так, можна! На одному з останніх весіль, організованому і проведеному компанією, молодят частували медом з меча, прикрашеного барвінком…

Весільні традиції: медом і мечем. Сучасне весілля з давніми ритуалами від Wedding company Andreas&Moskin
Організатори свята згадують це весілля як одне за найпозитивніших. «Софійка та Василь – неймовірні люди, справжні ЗАКОХАНІ! – своїми емоціями із Парою Молодою поділився ведучий Андрій Моськін. - Під час підготовки до цього весілля ми з ними стали справжніми друзями! Звичайно, що нам запам’яталась традиція із мечем. Меч був перемотаний барвінком, що означає продовження та силу роду, та облитий медом, який наречені мали скуштувати, щоб життя було солодким».


Провести цей обряд запропонувала мама нареченої Ірина Фаріон. «Це ритуал, який описав антрополог Федір Вовк у своїй праці «Українське весілля» у 1916 році, - розповіла вона щоденній газеті «Високий замок». - Мама Василька тримала хліб, а я передавала їм (нареченим – ред.) меч, як символ мужності, бо якщо ти хочеш мати садок вишневий коло хати, то мусиш його захистити тим мечем».

Окрім цієї незвичної традиції, на весіллі Софії та Василя був також ритуал передачі сімейного вогнища, яким завершувалася зворушлива та ніжна вечірня церемонія.
«Це все було без жодної фальші! – додає ведучий та весільний організатор Андрій Моськін. – Ми обожнюємо створювати особливі та атмосферні весілля. Нам здається, що найважливіше на весіллях – це спілкування між людьми. Не артисти, не шоу програма, не зірки. Спілкування та комфорт, який ми завжди намагаємось створити, допомагаючи гостям приємно провести час».

Підготувала Валерія Климчук, весільний портал Пара молода.
02.08.2016              сегодня 1, з початку місяця 54, всего 4019◄ Предыдущая   Следующая ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог свадебных услуг Украины. Поддержка сайта: vlasne.info