Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Предыдущая   Следующая ►

Південь УкраїниКінець ХІХ – початок ХХ ст.
Весільне вбрання молодих колишнього Херсонського повіту Херсонської губернії, тепер Білозерського р-ну Херсонської обл.

Комплекс весільного вбрання молодих півдня України в кінці ХІХ – на початку ХХ ст. значною мірою складався з елементів, шитих з купованих тканин. І лише сорочки молодих, весільні рушники, тканні плахта та фартух («запаска») молодої виготовлялись власноручно молодою до весілля.

Своєрідності костюму молодої надає сорочка з кокеткою, пишно розшита рослинним орнаментом та високий весільний «вінець».
 
Весільне вбрання молодих колишнього Херсонського повіту Херсонської губернії

Відзнакою молодого є весільний рушник, пов’язаний на руці, та весільні стрічки на грудях і біля коміра сорочки, поверх якої вдягнуто жилет та чорну чумарку. Широкі штани, підперезані тканим червоним поясом, заправлені в чоботи з широкими халявами. На голові в молодого – купований кашкет, який в кінці ХІХ ст. ввійшов у моду в південних та східних областях України.

При реконструкції комплексу, крім польових матеріалів автора, використані колекції Музею антропології та етнографії АН СРСР (м. Ленінград) та Державного музею етнографії народів СРСР (м. Ленінград).

Юг Украины. Конец XIX - начало XX в. Свадебный наряд новобрачных бывшего Херсонского уезда Херсонской губернии, теперь Белозерского района Херсонской областей

Southern Ukraine. Turn of the 20th c. Wedding dress of the newlyweds in the former Kherson Uyezd, Kherson Gubernia, now Bilozerka District, Kherson Region
15.04.2008              сегодня 1, з початку місяця 20, всего 713◄ Предыдущая   Следующая ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог свадебных услуг Украины. Поддержка сайта: vlasne.info