Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Предыдущая   Следующая ►

Кохання довжиною в 11 років...Молода пара з плетиними вінкамиМи нерозлучні зі школи. Познайомились у 1998 р., коли разом сіли за одну парту у 10-ому класі. До того ми навіть не були знайомі, хоча навчались на одній паралелі. На однолітків, в той час, я зовсім не звертала ніякої уваги, вони мені здавались просто дітьми, які не цікавляться нічим окрім комп’ютерних ігор. Себе ж я вважала вже мудрою молодою дівчиною, котра не так давно пізнала гіркоту першого нерозділеного кохання і була впевнена, що моє життя на цьому скінчилось. Ось і все…, думала я, вийду заміж, звичайно, вже не по любові, понароджую дітей, а все життя так і буду любити того хлопчика, який колись розбив моє серце... Тоді я не знала, що так думають всі безмовно закохані дівчата 15-річного віку. Навіть смішно пригадувати.. Так ось, переломним моментом у моєму житті стало знайомство з Вадимом. Не пам’ятаю, яким чином, але я сама попросила нового класного керівника посадити мене з ним за одну парту, благо дівчата мали право вибору, а мені він якось одразу і сподобався. І понеслось!!! :) В Вадимі, як в особистості, я знайшла справжнього друга, з яким було дуже цікаво і дуже легко. Часом навіть здавалось, що ми знайомі с самого дитинства..:) Якщо хтось з нас хворів, чи з якогось іншого приводу не приходив до школи, кожен з нас дуже сумував за своїм новим другом. Ми стали справжніми друзями! Я відволіклась від свого нещасливого придуманого мною ж кохання, до того ж, з боку Вадима я почала помічати не тільки дружні почуття, а щось більш ніжне, і це мені дуже лестило. Всі навколо також були впевнені, що у нас, щось більше чим просто дружба, і постійно нас "одружували". Але, з часом мені це все набридло, а ще пізніше, почало сильно дратувати, особливо ці сумні замріяні погляди, якими Вадим крадькома поглядав на мене… Мені навіть уявити було важко, як з нас може вийти "пара"??! Вся ця ситуація мене дуже злила!!! І не було нічого дивного у тому, що на кінець учбового року ми посварились.

Так ми закінчили 10-ий клас. Промайнуло літо, розпочався новий учбовий рік, випускний клас. За час літніх канікул ми жодного разу не бачились, і навіть відвикли один від одного. До того ж у 11-ому класі нас розсадили. В той момент мені здалось, що я втратила свого КРАЩОГО ДРУГА НАЗАВЖДИ! А мені тільки й треба було всього-навсьго підійти, заговорити з ним, вибачитись в кінець-кінців! Куди там, я була тоді дуже гордою. Так ми і сиділи за різними партами, я щоб подратувати його з хлопцями, а він анітрішки не відставав від мене - з дівчатами:) І тільки наші погляди, якими ми крадькома обмінювались невзмозі були приховати правду. Яке там навчання? До нас прийшло КОХАННЯ!
Наречена в українському вбранні з вінкомМолодята під стріхою в українських костюмах

Якось під вечір до мене зайшла моя подруга... Вона була закохана, і з таким захопленням почала розповідати про «предмет» свого шаленого кохання, про всі його переваги, що я сама вже була готова закохатись в цього хлопця. Невже принци таки існують?:) Шоком для мене було те, що цим принцом виявився МІЙ ДРУГ- Вадим... У мене немов пелена з очей спала... Як я цього всього сама не помічала раніше? Якою я була сліпою... Боже, воістину, якщо ти хочеш нас покарати, то робиш сліпими і глухими... І тільки тепер я почала розуміти, що мені дуже не вистачає спілкування з Вадимом, що я за ним сумую,… і... люблю... Але при зустрічі з ним я жодного разу не показала цього, я навіть самій собі боялась зізнатись, що ПОКОХАЛА!!! Покохала до болі, до завмирання серця при одному лише погляді на нього… Та я просто помирала від кохання...

Тоді я навіть уявити собі не могла, що так само почуває себе і він… Вадим... також страждає, і не наважується навіть підійти до мене...
Молода з молодим коло хати

Все змінив Новий 2000-ий рік, котрий ми випадково святкували в спільній компанії. Просто НАШІ ДРУЗІ все зрозуміли раніше від нас, і допомогли нам самим признатись у цьому один одному... З того самого 2000-го Нового Року МИ НЕРОЗЛУЧНІ!

І хоча багато чого трапилось за 10 років нашого спільного життя: і горе, і радість, і спільні перемоги, і поразки… Ми це все витримали!!! І, я впевнена, витримаємо і надалі! Я дуже вдячна долі і Богу за Нашу Зустріч. Я зрозуміла одне - головне йти пліч-о-пліч і міцно триматись за руки:), берегти кожну секунду прожиту разом поважати, вміти прощати, не тримати зла й образи, вміти чекати і вірити, а головне - навчитись довіряти один одному!
Пам’ятайте, що разом – ви здолаєте будь-які труднощі, головне - кохайте!!! Бо, все минає, а залишається тільки СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ!...
Загальна весільна фотографія на фоні храму

Трішки розповім про НАШЕ ВЕСЕЛЕ "УКРАЇНСЬКЕ ВЕСІЛЛЯ"!!!

ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ - БУВ НАЙЩАСЛИВІШИМ ДНЕМ МОГО ЖИТТЯ, чесно, і якщо б це було можливим, я б повторила все в точності ще раз:) Весілля ми відсвяткували 17 липня 2009 р. - цьго дня ми Обвінчались. До цього часу ми, як я вже й писала, зучтрічались досить довго, 9 років. Ні, ніякої пеевірки почуттів не було, все було зрозуміло з перших зустрічей, просто треба було "стати на ноги":), не хотілось просити грошей на Весілля у батьків, хотілось свята для нас самих, і зробити його виключно самим, і так, як нам хочеться. На Весіллі з дорослих були присутні тільки наші батьки і 20 самих близьких друзів. Фішкою було те, що всі гості в обов’язковому порядку повинні були бути одягненими в українські вишиванки (дівчата виглядали в цьому одязі особливо неперевершено:), ну звичайно і наречений з нареченою були на рівні:). Сценарій разом з чоловіком ми придумали самі, так не хотsлось КІЄВСКОЙ ЗВИЧАЙНОСТІ, тому маршрут був таким:
1. Вінчання в по-домашньому затишній церкві св. Петра і Павла (м. Бровари);
2. Фотосесія у "Музеї народної архітектури та побуту" ("Музей під відкритим небом Пирогово");
3. Святкування Весілля у Дендропарку "Софіївка" м. Умань (з катанням на конях, фотосесією у самому Дендропарку, а також святкування самого Весілля у "Колибі в українському стилі" з тамадою-Солохою и всіма витікаючими звідси українськими обрядами:) Веселились до ранку!!! Ніяких дорогих "лімузинів" і т. д., не було. Благо майже у всіх наших друзів свої автомобілі, тому в Умань з Києва ми домчались за 1,5 години, при цьому машини прикрасили українськими стрічками, а замість НАРЯДЖЕНИХ ПУПСІВ, КОЛЕЦЬ чи ШТУЧНИХ КВІТІВ у нас на капоті були ляльки-мотанки в українському одязі:) Було дуже гарно і з душою.Такий позитив!!!:) Не перерахувати кількість перехожих, які бажали з нами сфотографуватись:), а іноземці взагалі були в захваті!:) Наступного дня, в Умані, всі навкруги лише й говорили про наше ВЕСЕЛЕ УКРАЇНСЬКЕ ВЕСІЛЛЯ, про те, як колоритно були одягнені гості і яке надзвичайно гарне вбрання було у нареченої:)... Моє весільне вбрання мені допомагала шити одна гарна майстриня, інша майстриня допомогла вишити бісером бретелі та пояс, сплести вінок... Я дуже їм вдячна за таку красу!
І я впевнена, що молодим парам просто необхідно святкувати СВОЄ ВЕСІЛЛЯ по-нашому, "ПО-УКРАЇНСЬКІ"!!!:) Бо це ж своє, рідне, і жодне Європейсько-гламурне весілля не може порівнятись з цими прекрасними враженнями, які отримають всі присутні від такого свята! Я впевнилась в цьому з власного досвіду:) Наші весільні фотографії, здається, розкажуть більше, ніж я :)
Наречені в українських строях в полі

А 09.09.09 - у нас з Вадимом був Роспис, так як цього дня було рівно 9 років, 9 днів і 9 місяців, як ПОЧАЛАСЬ НАША ІСТОРІЯ. Вже не було весільного вбрання, не було і свідків, ми просто пішли вдвох і розписались, ставши законними чоловіком і дружиною не тільки перед Богом, але й перед людьми. А ввечері душевно цю подію відсвяткували з рідними:)

P.S. Завчасно перепрошую за орфографії та помилки. Фотографії і «Нашу історію кохання» надсилаю вам з надією на те що ви їх надрукуєте, і тільки з тією метою, щоб якнайбільше молодих пар "загорілись" бажанням святкувати своє весілля в «українському стилі», бо ці фотографії говорять самі за себе, а враження від такого свята просто незабутні!

З повагою Руслана і Вадим
Весільний портал «Пара молода»
10.06.2010              сегодня 1, з початку місяця 31, всего 15207◄ Предыдущая   Следующая ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог свадебных услуг Украины. Поддержка сайта: vlasne.info