Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Предыдущая   Следующая ►

«Думки вголос»: весілля у стилі українського бохоЦей проект неодмінно сподобається і пошановувачам еко-мотивів у декорі, і любителям вінтажу, етно-напрямків, хіппі, фолькльору. Адже бохо – це усе згадане в одному. Та найголовніше, що на даному весіллі організатори, флористи і декоратори представили абсолютно свіже, не заяложене, бачення українського колориту. Як їм це вдалося – розповідає один з виконавців проекту FIORI FLOWER COMPANY.

«Думки вголос»: весілля у стилі українського бохо
Весілля «Думки вголос» - проект, на який ми дуже чекали: зробити оформлення в стилі українського бохо було нашою давньою мрією.

Незвичайна історія цього торжества почалася в той момент, коли була обрана одна з найромантичніших і красивих локацій Києва - Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка. Це просто ідеальний простір, який не потребує, здається, додаткового декору, - і саме в цьому суть всієї складності оформлення: не викрививши досконалість природи саду, вписати яскраву флористику бохо і український орнамент. 
Щоб не порушити гармонію, ми використовували прийом поєднання непоєднуваного - з'єднали класичні композиції з різноманітними контрастними кольорами і «пухнастою травою» міскантус.

Національний колорит підкреслювали одвічно українські рослини і декор - монокомпозиції з калини, мішки з пшеницею, «глечики та рушники».

Особлива гордість весілля - стіл молодих, оформлений дуже незвичайним тканим фоном з геометричним орнаментом. Майстрині трудилися над цим творінням більше двох місяців, і загалом для роботи знадобилося п'ять кілометрів ниток! Його красу і автентичність елегантно підкреслювали високі і низькі композиції. 
Зона церемонії. Її основа - природний навіс із зелених насаджень ботсаду, гармоніювала з романтичними лампочками Едісона і незвичайними високими композиціями замість класичної арки.

Зона банкету. Для досягнення гармонії і поєднання з природою спеціально привезли рулони живої газонної трави, яка слугувала зеленим килимом. Для того, щоб підкреслити геометричний мотив весілля, ми використовували столи різних форм - прямокутні і круглі, на яких також міксували композиції і їхнє наповнення.

З любов’ю Fiori

Флористика: Fiori Flower Company
Організатор: Весільне агентство Саші Дергоусової
Декор: майстерня декору
«Комильфо»
Фото: Мар’яна Жовриненко, Наташа Іщенко, Тетяна Кожевникова
Джерело: http://www.fiori.ua/ru


22.09.2015              сегодня 1, з початку місяця 30, всего 3886◄ Предыдущая   Следующая ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог свадебных услуг Украины. Поддержка сайта: vlasne.info