Всеукраїнський весільний портал «Пара молода»
paramoloda.ua

... тут починаються дивовижні весілля...

 
Про проект
Кожна щаслива сім'я починається з весілля… А кожне дивовижне весілля – з порталу «Пара молода».
Адже paramoloda.ua – це місце зустрічі наречених з ідеями та натхненням для свого свята, а також із весільними компаніями та спеціалістами з усіх регіонів України.
Весільний портал «Пара молода»
 
  • Нам довіряють українські селебретіс. Про своє весілля, кохання та сімейні стосунки нашим читачам вже розповідали: Світлана Тарабарова, Володимир Трач, Наталка Карпа, Катя Осадча, Брати Капранови, Лама, Сніжана Єгорова, Руслана, Наталя Валевська, Валерій Харчишин, гурт С.К.А.Й., Олена Шоптенко, Людмила Ясінська та інші.
 
 
  • На запрошення організаторів ми були інформаційними партнерами масштабних та цікавих проектів: Ukrainian Fashion Week, Ukrainian Wedding Lab, Західноукраїнський весільний фестиваль, Віденський бал, Lviv Wedding Festival та інші.

Крім того, бренд Пара молода – це також:
  • співорганізатор та учасник різноманітних заходів весільної та івент-тематики, виставок і фестивалів;
  • кріейтор промо, фешн-зйомок для представників весільного бізнесу;
  • видавець друкованого каталогу весільних послуг «Пара молода».
 

Питання, які нам часто задають

Чи є безкоштовні профілі для реєстрації?
Основний профіль на порталі був і є безкоштовним. Адже ми прагнемо представляти у своєму каталозі максимум оголошень для наречених в усіх містах України. Водночас, весільні компанії та спеціалісти можуть зробити свій профіль більш розгорнутим, додати більше портфоліо, краще налаштувати свою сторінку, замовити вище розташування та розмір в результатах пошуку, отримати просування через статті на порталі, наші соцмережі і платформи наших партнерів. Ці переваги є платними: від 700 грн./пів року до 800 грн./місяць в залежності від обраних опцій.

Чи займається Пара Молода організацією весілля, чи співпрацює за винагороду з представниками весільного бізнесу і рекомендує ту чи іншу компанію?
Ні, не займається. Пара молода не є організатором весіль чи весільною агенцією. Наш портал здійснює інформаційний сервіс, однаково вигідний для обох сторін: постачальників і клієнтів.
Ми рекомендуємо парам знайти свій ідеал постачальників через каталог порталу Пара молода, в якому є понад 11 000 оголошень. До того ж, актуальність кожного контакту, номеру телефону, веб-сайту компаній та спеціалістів ми постійно перевіряємо: як в платних, так і безкоштовних профілях.

Як ви плануєте просування порталу?
Більше 2500 наречених щодня заходять на Пару молоду, щоб знайти весільних спеціалістів для організації свого свята. І, звичайно, ми постійно працюємо над тим, щоб кількість наших читачів збільшувалася. Зокрема, невпинно збільшуємо базу статей про весілля із корисним для наречених та оптимізованим для пошукових систем контентом. Також розвиваємо партнерські відносини у відповідних пошукових сайтах Google Adwords. Крім того, Пара молода є інформаційним партнером весільних виставок, презентацій, заходів івент-ідустрії, де нас можуть побачити, дізнатися про нас ще більше потенційних відвідувачів. І, звісно, ми активно присутні на майданчиках соцмереж.

Як формувати власну сторінку, які матеріали розміщувати, як часто оновлювати інформацію?
Надзвичайно важливо для вас, щоб ваші іміджеві фотографії і відеоматеріали були високої якості. Це є найбільш показовим для вашої сторінки. Кількість фото на сторінці залежить від вибраного пакету. Технічні можливості дозволяють вам оновлювати інформацію за першої необхідності. Радимо слідкувати за власною сторінкою і розміщувати найбільш актуальні фотографії для найкращої ефективності від реклами.

Ми відкриті до діалогу і прислухаємося до ваших порад та пропозицій.
 

Наші контакти:

Оксана Дябло
шеф-редактор
+380676878886

Назар Дябло
адмін
+380677216683


e-mail:
reklama@paramoloda.ua

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог свадебных услуг Украины. Поддержка сайта: vlasne.info