Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Предыдущая   Следующая ►

А в нас все було по-іншому!Ці красиві молоді люди із автентичними українськими іменами познайомилися п’ять років тому в санаторії «Калина». З того часу і розпочалась їхня романтична історія кохання. Вони почали зустрічатись, але невдовзі розійшлися. Та доля вирішила, що їм суджено бути разом. Випадково зустрівшись через два роки після розлуки, розговорились і …закохались!

Після двох з половиною років зустрічей Максим дуже своєрідно освідчився Роксолані. Цей випадок вони пригадують зі сміхом. Справа в тому, що класичних слів освідчення так і не пролунало. Просто Максим отримав «Зелену карту» і запропонував Роксолані поїхати з ним. Ну, а все інше розумілося наче само собою, адже для того, щоб поїхати, треба було одружитись.


Весілля планували упродовж місяця. Спонтанно вирішили, що святкуватимуть цей день в українському стилі. Напередодні весілля наречена із дружками цілу ніч плела вінок, до якого для урочистості прикріпили аж 35 метрів різнобарвних стрічок!

Для церемонії реєстрації шлюбу молодята обрали давній український одяг: Роксолана була в маминій сукні, яку вишивала ще бабуся, Максим – у раритетній дідусевій сорочці. Голову нареченої прикрашав розмаїтий вінок, а наречений красувався в крислатому солом’яному брилі.


Як пригадують молодята, настрій весілля із задоволенням підтримали і батьки, і всі інші родичі та друзі, адже прийшли на свято у вишиванках.

Аби надовго зберегти пам'ять про цей день, фотографуватись їздили у село Дубівці, де мешкають родичі Максима (фотографи Михайло та Віталій Шпеники зі студії «Монро»).


Саме ж застілля планували провести у «Старому млині», однак трапилося так, що святкували вдома у нареченої. Їх, до речі, там чекав чудовий сюрприз: тільки - но кортеж молодих під’їхав до під’їзду, як до них зателефонували із радіо, щоб привітати з одруженням. Щоб побачити, що відбувається, сусіди виглядали із вікон і також вітали молодят.

Ще один незвичайний подарунок очікував на них від подружок молодої, які співають в ансамблі української пісні «Доля» - це чудові вокальні композиції, які ще більше додали колориту святкуванню.

Словом, весілля відгуляли на славу. Хоча на найближче майбутнє Максим і Роксолана все ж планують класичне весілля - у білій сукні, в костюмі, зі всіма традиціями та обрядами.

Весільний портал «Пара молода»


26.02.2010              сегодня 1, з початку місяця 36, всего 6283◄ Предыдущая   Следующая ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог свадебных услуг Украины. Поддержка сайта: vlasne.info